Opcje przeglądania
Planowany termin wysyłki do
Cena
  • od
    do
Menu

[lookbook id="1045"]

 

Życie zmusiło Cię do pracy lub nauki zdalnej? Bez względu czy to sytuacja chwilowa czy może na dłużej, u nas znajdziesz doskonały zestaw do pracy i nauki na odległość czyli tzw. home office czy też poprostu zwyczajna edukacja szkolna, która też powinna odbywać się w komfortowych i estetycznych warunkach.

Praca zdalna nazywana jest też czasami telepracą. Idea polega na tym, żeby tak zorganizować sobie życie zawodowe, by obowiązki i zadania wykonywać poza siedzibą pracodawcy, najczęściej z domu. Praca zdalna staje się coraz powszechniejsza, dzięki rozwojowi nowoczesnych technologii i Internetu. 

Przewiduje się, że już za 5 lat nawet 60% pracowników będzie pracowało zdalnie. Oczywiście nie każdy zawód umożliwia pracę zdalną, ale dla wielu branż to żaden problem, praca z każdego miejsca na ziemi to wspaniała alternatywa. Jeśli należysz do grona pracowników, którzy mogą sobie pozwolić na pracę zdalną to zdajesz sobie sprawę z tego, że trzeba odpowiednio przygotować swoje stanowisko pracy.

 

Z pewnością już wybrałeś miejsce, które będzie Twoim centrum dowodzenia. Dla jednych będzie to osobny pokój przerobiony na gabinet a dla innych mały kącik w sypialni, salonie lub kuchni, dla jeszcze innych będzie to rozkładany na kilka godzin dziennie kąt do pracy czy też nauki. Najważniejsze aby miejsce to było dostosowane do Ciebie, ergonomiczne, wygodne, przyjazne, bezpieczne i w Twoim stylu.

 

Jeśli dysponujesz jedynie niewielkim kątem, który chcesz zagospodarować na home office lub naukę, wybierz biurko o niewielkich rozmiarach od 80 do 120 cm. Najlepiej jak będzie posiadać szuflady i inne schowki.

 [lookbook id="1046"]

Wygodny fotel to niezbędnik każdego miejsca do nauki i pracy. Zdecyduj czy możesz pozwolić sobie na fotel na kółkach, obrotowy czy też wolisz wybrać wygodne krzesło, które posłuży zarówno jako fotel do biurka ale także do innych celów.

[lookbook id="1047"]

Każdy kącik do nauki i pracy wymaga odpowiednich dodatków. Niezbędnym dodatkiem jest lampa biurkowa, różnego rodzaju organizery, kosze itp. Pomyśl także o zieleni w miejscu pracy, mała czy większa roślinka z pewnością uprzyjemni Ci pracowity czas, pozwoli zawiesić wzrok i na chwilkę się zrelaksować.

[lookbook id="1044"]

  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
BIURKA :: Sekretarzyk biurko Authentic 115x100cm (Z17293) BIURKA :: Sekretarzyk biurko Authentic 115x100cm (Z17293)
Producent: INTERIOR
Cena: 1 459,00 zł 1 859,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
wysyłka 48h
  • promocja
wysyłka 24h

Newsletter
Bądź częścią naszej społeczności i otrzymuj kreatywne porady z zakresu domu i ogrodu. Zapisz się do newsletter'a a zyskasz aż 600pkt. w programie lojalnościowym.
Submit
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl