Zapisz

REMOMEMO must have rozsądnego Inwestora 0
REMOMEMO must have rozsądnego Inwestora

Tym razem nasz stylista wziął pod lupę tych którzy budują i remontują swoje wymarzone domy czy mieszkania. Doświadczenie pokazuje, że w ferworze ogromu decyzji, często podejmowanych szybko pod presją czasu, tracimy wiele danych, które są kluczowe podczas procesu budowy czy remontu. Chodzi tu o takie dane jak numery kolorów użytych farb czy też paneli lub płytek, kontakty do wykonawców, szkice pomieszczeń z wymiarami i zdjęcia poszczególnych etapów budowy oraz wiele innych drobnych szczegółów o których po latach już nie pamiętamy o mogłyby się przydać. Mamy na to sposób, który doceniło już wielu Inwestorów, projektantów i architektów.

 

Rynek zalany jest standardowymi dziennikami budowy, które są niezbędne do dokumentowania prac budowlanych w celu odbioru technicznego budynku. Tego rodzaju dzienniki nie są jednak przystosowane do tego aby Inwestorzy mogli robić w nim swoje notatki dokumentujące użyte materiały kolory, kontakty do wykonawców, zdjęcia, plany, szkice czy też archiwizować paragony za dokonane zakupy.

Jeśli jesteś więc w trakcie remontu lub budowy a  cała Twoja dokumentacja to stos kartek, gdy coś potrzebujesz sprawdzić to właśnie tej kartki nie możesz znaleźć, poznaj nasz REMOMEMO. Każdy kto budował dom pamięta to z własnego doświadczenia ten chaos w podejmowaniu decyzji, ilości przewijających się przez budowę fachowców. Wychodząc naprzeciw potrzebom osób takich jak Ty, stworzyliśmy funkcjonalny dziennik, gdzie będzie można zamieszczać wszystkie informacje, dokumentacje, rysunki i zdjęcia z różnych etapów budowy czy remontu.

To właśnie tutaj zapiszesz jakimi farbami została pomalowana elewacja lub gdzie przebiegają kable w ścianie. W remomemo zapiszesz kontakt do instalatora i wkleisz zdjęcia dokumentujące budowę czy remont od samego początku. Są to niezwykle przydatne informacje, które pomagają później zdecydować gdzie można a gdzie nie można wiercić w ścianie aby nie przewiercić kabli czy nie uszkodzić instalacji. Informacje te też przydadzą się w przypadku chęci złożenia reklamacji u wykonawcy, będziesz dysponować dowodami niezbędnymi do udowodnienia winy wykonawcy.

 

Funkcjonalna i dizajnerska forma dziennika sprawia, że jest on swoistą pamiątką i będzie przechowywany na całe długie życie danej nieruchomości. To także doskonały prezent dla osób planujących budowę czy też w trakcie remontu. Nasz dziennik wykonany jest w sztywnej okładce z gumką zabezpieczającą niepożądane otwieranie się dziennika, a twarda okładka umożliwia wygodne nanoszenie notatek w każdych warunkach. Poręczny format, nieco większy niż A5, pozwala na komfortowe przenoszenie i przechowywanie. Remomemo to nie tylko możliwość dokumentacji budowy domu ale także jego kolejnych remontów gdyż z czasem można dokupić wkłady do dziennika. Dzięki tej książeczce masz wszystkie prace udokumentowane w jednym miejscu.

Wersja podstawowa składa się z wkładów obejmujących:

- informacje podstawowe o nieruchomości

- wkłady na cztery pomieszczenia, po 19 kartek na jedno pomieszczenie, obejmujące m.in. rzut pomieszczenia, opis zakresu prac, zastosowane okna i drzwi, opis instalacji wraz ze schematem, wykorzystane meble i oświetlenie, spis kontaktów itp.

ZAMÓW REMOMEMO: www.h-design.pl/REMOMEMO

Pomysł i opracowanie graficzne to autorski projekt Biura projektów PROJEKT KOLEKTYW - www.projektkolektyw.pl

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Zniżka 5%
Brak wygranej
Upss !
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Brak wygranej
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Zagraj i spróbuj szczęścia!
Zasady:
  • Jedno losowanie dla jednego klienta
  • Kod do wykorzystania w ciągu 30 minut.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl