Zapisz

Filtruj
Planowany termin wysyłki do:
Cena
  • od
    do

Do jednych z najbardziej pożądanych obecnie dodatków dekoracyjnych, które są kluczowe w momencie aranżacji wnętrz, są specjalnie dedykowane puzderka na klucze. Poza tym, że są bardzo praktycznym dodatkiem (dzięki funkcji przechowywania), stanowią także nowoczesny element dekoracyjny.

Skrzynka na klucze do domu

Skrzynka na klucze do domu może być w wspaniałym dodatkiem do każdego wnętrza. Skrzynka na klucze do domu oferowana przed Home Design występuje w formie klasycznego ściennego zegara z tzw. kukułką. W ten sposób można ją powiesić w salonie, aby nadała pomieszczeniu nowy wymiar. Element dekoracyjny 2 w 1 w formie połączenia zegara i pudełka to idealne rozwiązanie do pomieszczeń urządzonych w stylu retro.

Skrzynka na klucze do biura

Skrzynka na klucze do biura powinna wyróżniać się prostotą oraz zastosowaniem drewna przy produkcji. Skrzynka na klucze do biura to praktyczny i funkcjonalny dodatek, który można umieścić w każdym miejscu. Stylizowana na antyk będzie wyróżniała się oryginalnością oraz ponad klasycznym motywem.

Skrzynka na klucze do przedpokoju

Skrzynka na klucze do przedpokoju powinna być przede wszystkim elementem wyróżniającym się. Najczęściej wybierany model, to skrzynka na klucze do przedpokoju z napisami, które kojarzą nam się z domowym ciepłem. Projektowane szafki na klucze obfitują w barwy ciepłe, budzące pozytywne odczucia. Idealne, wykonane są z litego drewna.

do góry
Zniżka 5%
Brak wygranej
Upss !
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Brak wygranej
Prawie !
Zniżka 10%
Brak wygranej
Prawie !
Zagraj i spróbuj szczęścia!
Zasady:
  • Jedno losowanie dla jednego klienta
  • Kod do wykorzystania w ciągu 30 minut.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl