Zapłać za 30 dni - PayPo

JAK ZAPŁACIĆ ZA MOJE ZAMÓWIENIE DOPIERO ZA 30 DNI LUB ROZŁOŻYĆ PŁATNOŚĆ NA RATY

Jak skorzystać z opcji PayPo czyli zapłaty za zakupy za 30 dni w naszym sklepie www.h-design.pl ?

Podczas składania zamówienia wybierz opcję płatności Przelewy24.pl / PayPo / Raty / BLIK. W kolejnym kroku wybierz opcję "Zapłać za 30 dni PayPo"

PayPo to metoda płatności, która pozwala odroczyć termin zapłaty za zakupy. Dzięki niej klient sklepu może zamówić produkt, odebrać go, a zapłacić za niego nawet za 30 dni, bez dodatkowych kosztów. Jeśli będziesz potrzebował na zapłatę więcej czasu, możesz rozłożyć płatność na wygodne raty.

W praktyce wygląda to tak, że klient wybiera PayPo w sklepie jako formę płatności za zamówienie. Jeśli robisz zakupy z PayPo pierwszy raz, to będziesz musiał podać swoje podstawowe dane, na podstawie których w kilka sekund otrzymasz decyzję o odroczeniu płatności. Następnie potwierdzasz płatność wyłącznie kodem SMS, wysłanym na Twój numer telefonu – nie musisz logować się do swojej bankowości, ani podawać danych kart. PayPo opłaca Twoje zamówienie, sklep otrzymuje pieniądze za nie od razu i przystępujemy do jego realizacji, a Ty masz aż 30 dni na zapłatę za zakupy, bez żadnych dodatkowych kosztów lub rozkładasz płatność na wygodne raty.

Więcej informacji o PayPo:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl