Kwietniki inne niż wszędzie 0
Kwietniki

Jeśli istnieje trend wnętrza, który zdominował ostatnie lata, to zdecydowanie jest to bogactwo roślin we wnętrzach. Rośliny są teraz obowiązkowym elementem dekoracyjnym. Niemniej jednak aby osiągnąć zamierzony efekt wizualny, każdej roślinie należy się odpowiednia oprawa. W tej chwili nie wystarczy już zwykły kwietnik, ważny jest estetyczny wygląd, ale także i odpowiedni dizajn. Wybór jest dość spory.

Materiał z jakiego wykonywane są obecnie dostępne kwietniki jest dość różnorodny. Dość popularne są teraz kwietniki z metalu. Ich zaletą jest możliwość lakierowania proszkowego na dowolny kolor i wykonania na dowolny wymiar. Wykonuje się je z różnych gatunków blachy, profili i stali. Dzięki naszej pracowni ślusarskiej wykonujemy kwietniki zarówno standardowe jak i na Wasze specjalne zamówienia. 

biały kwietnikszary kwietnik

kwietnik z blachy peforowanej   kwietnik

 

Dość często zdarza nam się wykonywać także kwietniki wiszące. To świetna alternatywa do małych pomieszczeń. Kwietniki na kółkach to realizacje idealne tam gdzie wymagana jest mobilność np. dla restauracji czy hoteli.

kwietnik na kółkach  kwietnik z metalu

Inną alternatywą dla małych pomieszczeń to pionowe kwietniki. Zajmują małą część podłogi a można na nich umieścić kilka doniczek z kwiatami. Odpowiednio dobrane rośliny dadzą swoistą kompozycję, jedyną w swoim rodzaju.

pionowy kwietnik

Duże pole do popisu daje także drewno, dzięki właściwościom drewna można wykonać kwietniki w dość dowolnym kształcie, spełniającym także rolę konsoli czy gazetnika.

drewniany kwietnik

drewniany kwietnik

drewniany kwietnikdrewniany kwietnik

Niezwykle popularny styl boho także doczekał się kwietników w stosownym wydaniu. Są to kwietniki wykonane z bambusa, rattanu czy też innych naturalnych materiałów. Tworzą one niezwykle przytulny klimat.

kwietnik bohokwietnik boho

kwietnik konsola bohokwietnik konsola boho

 Świetną alternatywą są multifunkcjonalne kwietniki, pełnią one minimum 2 funkcje jednocześnie.

kwietnik konsolalampa kwietnik

Należy też pamiętać o różnego rodzaju postumentach i kolumnach, które świetnie sprawdzą się jako stojaki na rośliny. Pozwalają one umieszczać dowolne kwiaty, wymieniać je, zmieniać dzięki temu aranżacje wnętrza.

stojak na kwiaty

stojak na kwiaty

ZOBACZ WIĘCEJ PROPOZYCJI KWIETNIKÓW

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl