Opcje przeglądania
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
wysyłka 24h
Art. Dekoracyjny Art. Dekoracyjny
Producent: Art-pol
Cena: 139,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boho Donica beż 1A Boho Donica beż 1A
Producent: BELLDECO
Cena: 255,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boho Donica beż 2A Boho Donica beż 2A
Producent: BELLDECO
Cena: 348,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boho Donica beż 2C Boho Donica beż 2C
Producent: BELLDECO
Cena: 189,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boho Donica beż 4B Boho Donica beż 4B
Producent: BELLDECO
Cena: 399,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boho Donica krem 3A Boho Donica krem 3A
Producent: BELLDECO
Cena: 699,00 zł
szt.
zobacz więcej
Boho Donica krem 3B Boho Donica krem 3B
Producent: BELLDECO
Cena: 479,00 zł
szt.
zobacz więcej
Etno Donica żółta B Etno Donica żółta B
Producent: BELLDECO
Cena: 559,00 zł
szt.
zobacz więcej
Osłonka Osłonka
Producent: Art-pol
Cena: 59,00 zł
szt.
zobacz więcej
Osłonka Osłonka
Producent: Art-pol
Cena: 199,00 zł
szt.
zobacz więcej

Wolisz doniczkę, kwietnik czy osłonkę? Zobacz jakie propozycje przygotowaliśmy dla Ciebie. Wybierz z poniższych kategorii.

osłonki
kwietniki
wiszące doniczki osłonki
 
donice z dziurką
donice betonowe
osłonki kosze na rośliny
 
korytka doniczki
szklane słoje na rośliny
duże donice

Duże doniczki, ponadgabarytowe donice ogrodowe i do domu

Oferujemy szeroką gamę dużych i ponadwymiarowych doniczek, osłonek i donic. Nasze donice nadają się zarówno do zastosowań wewnętrznych jak i zewnętrznych, przeznaczone są dla osób prywatnych, dla deweloperów, komercyjnych  przestrzeni miejskich, handlowych i hotelowych oraz centrów handlowych.

Wytrzymałe doniczki i donice do wnętrz i na zewnątrz

Wyprodukowane z różnych materiałów donice i osłonki z naszej oferty, to selekcja modeli dostępnych na rynku od różnych producentów. Nasza selekcja oparta została na kilku czynnikach: jakość, cena, ochrona środowiska i możliwość transportu. Dzięki temu możemy zaoferować szeroką gamę stylów, rozmiarów i kolorów dostępnych z różnych materiałów, takich jak ceramika, kompozyt betonowy czy stal, ale też wiklina, bambus i ratan.

Oferujemy wiodące marki doniczek i donic wewnętrznych i zewnętrznych, pochodzących z całego świata. Wybieramy propozycje tylko takich producentów, którzy wykorzystują technologie tworzenia praktycznych i przyjaznych dla środowiska doniczek.W naszej ofercie nie znajdziesz doniczek z plastiku ani innych tworzyw sztucznych a jedynie naturalne materiały.

W szerokiej gamie donic, osłonek i kwietników znajdziesz także wykonywane przez nas kwietniki ze stali. Są to produkty wykonywane na wymiar, ale mamy też kilka standardowych modeli w najbardziej popularnych wymiarach. Możesz więc wybrać gotowy wymiar lub zamówić u nas kwietnik na wymiar, pasujący do Twojego wnętrza, zarówno kształtem, wymiarem, kolorem i strukturą wykończenia tj. połysk lub mat.

Duże donice na rośliny domowe

W Home Design znajdziesz najlepszą gamę stylowych, dużych doniczek na rośliny domowe. Nasz wybór wysokiej jakości doniczek na rośliny do wnętrz jest fachowo dobrany, aby pasował do wielu różnych projektów wykończenia wnętrz. Dzięki wielu dostępnym stylom i materiałom możemy pomóc Ci znaleźć idealną dużą doniczkę do domu, na taras i do ogrodu.

Donice na taras

Czym kierować się przy wyborze donic na taras? Wiadomą jest rzeczą, że donice na taras muszą pasować wyglądem do estetyki domu i przynależnego do niego tarasu wraz z ogrodem. Co jeszcze? Jest kilka ważnych czynników, o których należy pamiętać wybierając duże doniczki na taras.

Mrozoodporność

Jeśli Twój taras narażony jest na działanie mrozu to musisz to wziąć pod uwagę. Jest to szczególnie ważne gdy do donicy na tarasie wleje się woda, która nie ma możliwości odpływu, po czym woda ta zamarznie. Prawa fizyki spowodują, że osłonka taka popęka.

Wielkość donicy na taras

Pamiętaj, że donice na taras muszą być odpowiednio duże aby były widoczne. Zbyt małe doniczki będą wyglądać komicznie na dużym tarasie. Jest to ważny aspekt także z tego powodu, aby posadzone w donicach rośliny, miały komfort i mogły rozwijać swoją bryłę korzeniową. Zbyt mała doniczka powoduje, że korzenie nie mają miejsca i dochodzi do zatrzymania wzrostu rośliny a w zimie korzenie takie są bardziej narażone na przemarznięcie.

Otwór w dnie donicy

Duża osłonka na doniczkę do użytku zewnętrznego musi posiadać otwór w dnie. Dzięki temu nadmiar wody ma ujście i nie dochodzi  do gnicia korzeni ani do zamarznięcia wody w osłonce. Duże osłonki na doniczki dobrze jest także wysypać na dnie keramzytem lub innym przepuszczalnym materiałem.

Przejrzyj naszą ofertę dużych doniczek ogrodowych i dużych doniczek na rośliny zewnętrzne w naszym sklepie internetowym i wpadnij też do naszego salonu stacjonarnego w Bielsku-Białej. Duże osłonki na donice to piękny element dekoracji Twojego domu, balkonu i tarasu.

ZOBACZ POWIĄZANE KATEGORIE

Kwietniki doniczki osłonki

Kwietniki * Słoje szklane do roślin * Osłonki * Osłonki wiszące * Duże donice i osłonki * Doniczki z dziurką * Korytka * Kosze i doniczki wiklinowe * Doniczki betonowe

Newsletter
Bądź częścią naszej społeczności i otrzymuj kreatywne porady z zakresu domu i ogrodu. Zyskaj 600pkt. w programie lojalnościowym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl