Poznaj duńską markę IB LAURSEN

Ib Laursen to rodzinna firma, która projektuje elementy wystroju domu i ogrodu. Produkty te wpisują się w tradycję skandynawskiego wzornictwa. Marka ta sprzedaje swoje produkty na całym świecie. Asortyment Ib Laursen jest kompleksowy i oferuje wiele możliwości stworzenia niepowtarzalnego i przytulnego wystroju. Z biegiem czasu producent stworzył świat produktów, których celem jest tworzenie przytulnych chwil, zarówno w pomieszczeniach, jak i na świeżym powietrzu. Podstawowe kategorie produktów marki Ib Laursen to: ALTUM, Mynte i Stillenat, każda ma swoją własną tożsamość, a DNA marki Ib Laursen przebiega przez nie wszystkie - współczesny design, który pozwala stworzyć własny, osobisty wystrój.

Ib Laursen HQ and Showroom from Ib Laursen Aps

 

Estetyka marki ma korzenie w skandynawskiej tradycji wzornictwa, czerpiąc inspiracje z całego świata. Asortyment jest szeroki i ma na celu zapewnienie nordyckiej przytulności w wielu różnych środowiskach, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz . Duża część asortymentu jest projektowana przez projektantów marki Ib Laursen.

"Czerpiemy inspirację ze starych nordyckich tradycji, ale też lubimy podróżować po świecie i szukać odpowiedniej atmosfery, co kończy się w kilku, dużych kolekcjach każdego roku. Produkty są wytwarzane przez starannie wyselekcjonowanych dostawców w Azji i wysyłane z naszej siedziby w mieście Ribe do naszej sieci dealerów na całym świecie."

Oprócz dużego showroomu znajdującego się w centrali w Ribe, szerokiego wyboru katalogów inspiracji, strony internetowej i biuletynów, co pół roku można znaleźć produkty marki  Ib Laursen na największych targach w Skandynawii, Niemczech i Francji.  Marka zawsze przygotowuje na targi duże, inspirujące i nagradzane stoiska targowe. 

Misja marki Ib Laursen

ib laursen misja

Misja marki jest tak prosta jak jej produkty. Misją Ib Laursen jest bycie Waszym ulubionym dostawcą produktów typu lifestyle, do domu i do ogrodu.

Wizja marki Ib Laursen

Podobnie jak misja marki, to jej wizja jest równie oczywista. Wizją marki Ib Laursen jest ciągły rozwój, który ma tworzyć nowoczesne i masowo dostępne kolekcje w przystępnych cenach, a dodatkowo dostarczane z najwyższą troską i wiarygodnością obsługi.

Główne kolekcje produktowe marki Ib Laursen

Ze swoją długą i bogatą  historią w projektowaniu mebli, sztuce użytkowej i wystroju wnętrz, Ib Laursen, jako firma, stała się jednym z największych skandynawskich dostawców w dziedzinie sztuki użytkowej i wystroju wnętrz.  Mając ambicję bycia preferowanym dostawcą produktów lifestylowych do domu i ogrodu, firma stworzyła trzy własne marki: ALTUM, Mynte i Stillenat.

ALTUM

Gama produktów do pielęgnacji skóry i odnowy biologicznej ALTUM ma na celu zapewnienie dobrego samopoczucia dzięki czystym, naturalnym i skandynawskim składnikom.

CZYTAJ WIĘCEJ

STILLENAT

Kolekcja świąteczna Stillenat zawiera wszystko to, co w grudniu jest prawdziwe i proste - magię spadającej gwiazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ

MYNTE

Ooferta kamionki Mynte® jest najdłużej obecna w kolekcji marki - klasyczna ikona dla Ib Laursen.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ib Laursen doniczki wazony osłonki
Ib Laursen meble
Ib Laursen lampy i lampiony
Ib Laursen dekoracje
Ib Laursen akcesoria kuchenne
Ib Laursen tekstylia

Wartości jakie reprezentuje marka IB Laursen

Jako rodzinna firma, Ib Laursen kieruje się wartościami takimi jak pasja , zaufanie i dyspozycyjności. Co więcej, produkty marki są wszechstronne i w konkurencyjnych cenach, zawsze można je łączyć w różnych stylach, aby umożliwić klientom stworzenie własnego, osobistego wystroju, dopasowanego dla każdego indywiduum. Pasja rodziny Laursen do przytulnych wnętrz przepływa przez firmę i dziś stała się jednym z fundamentów, z których zbudowana jest firma.
"Nasza pasja pomaga nam iść naprzód i zapewniać, że zawsze jesteśmy w czołówce w zakresie projektowania, obsługi i jakości. Zaufanie wyraża się we wzajemnym, wewnętrznym zrozumieniu wystroju, który musi tworzyć przytulne zakątki, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz, ale w równym stopniu zaufanie łączy nas i naszych klientów w obie strony. W Ib Laursen serwis jest na pierwszym miejscu i robimy wiele, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. W ten sposób nasze wartości są częścią codziennej rutyny firmy, a nie tylko czymś, co mówimy."

Historia marki Ib Laursen

Ib Laursen został założony jako zwykły sklep meblowy w 1971 roku przez pana Ib Laursena w mieście Ribe. Sklep o nazwie „Ny Form” przekształcił się z czasem w małą sieć sklepów z dwoma sklepami na małej południowej duńskiej wyspie Rømø. W 1975 roku stworzono kolejny mały sklepik z przysmakami i sztuką użytkową o nazwie Ribe Høkerhandel.

Początek znanej na cały świat marki ruszył z kopyta w 1976 roku, kiedy to sprowadzono m.in. kolekcję porcelanowych lalek i pieluch z materiału. W kolejnych latach rozwijał się segment hurtowy, a właściciele zaczęli podróżować na Daleki Wschód, jako jedni z pierwszych w tej branży. Od tego czasu firma urosła do rangi jednego z największych skandynawskich hurtowych dostawców w branży wyposażenia wnętrz i sztuki użytkowej.

W latach 90-tych towary eksportowano już na cały świat i trend ten utrzymuje się do dziś, a firma istnieje już na większości rynków w Europie.

W 2007 roku syn Peter Laursen przejął kontrolę nad firmą, po długo planowanej zmianie pokoleń. Został on mianowany dyrektorem generalnym po swoim ojcu Ib Laursen. Głównym celem i wizją firmy jest ciągły rozwój i bycie w czołówce wzornictwa, jakości i obsługi.

W 2020 roku firma wybudowała zupełnie nowe budynki biurowe, wystawiennicze i magazynowe, pięknie położone na obrzeżach najstarszego duńskiego miasta Ribe w Jutlandii w Dani.

W 2021 roku hucznie obchodzono 50-lecie firmy Ib Laursen

Zobacz najnowsze katalogi Ib Laursen

Katalog Ib Laursen Altum kosmetyki
katalog Ib Laursen wiosna lato 2022
Katalog Ib Laursen jesień zima 2021
katalog Ib Laursen Boże Narodzenie
Katalog Ib Laursen kolekcja zastawy Mynte
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h
  • promocja
wysyłka 24h

Newsletter
Bądź częścią naszej społeczności i otrzymuj kreatywne porady z zakresu domu i ogrodu. Zapisz się do newsletter'a a zyskasz aż 600pkt. w programie lojalnościowym.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl