Gwarancja Najniższej Ceny

Regulamin akcji "Gwarancja Najniższej Ceny"

1. Organizatorem akcji jest sklep internetowy Home Design działający pod adresem www.h-design.pl.

2. Gwarancją Najniższej Ceny objęte są wszystkie produkty marki Kare Design dostępne na stronie www.h-design.pl

3. Akcja "GWARANCJA NAJNIŻSZEJ CENY" oznacza, że jeśli przedstawią Państwo do wglądu ofertę firmy konkurencyjnej sprzedającej ten sam produkt po niższej cenie, sklep Home Design zobowiązuje się do obniżenia swojej ceny do tego samego poziomu i bezpłatnego dostarczenia zamówionych produktów.

4. Warunkiem skorzystania z promocji jest przedstawienie nam oferty firmy konkurencyjnej, która sprzedaje ten sam produkt marki Kare Design na terenie Polski i jest autoryzowanym punktem sprzedaży marki Kare Design w Polsce. Można to zrobić wysyłając nam na maila sklep@h-design.pl ofertę konkurencji dotyczącą wyceny konkretnego przedmiotu. Po sprawdzeniu wiarygodności konkurencyjnej oferty, ustalamy ostateczną cenę zakupu produktu w naszym sklepie. Po akceptacji ostatecznej ceny przez klienta, należy złożyć zamówienie w ciągu 2 dni, wpisując otrzymany kod rabatowy.

5. Skorzystać z promocji można TYLKO i WYŁĄCZNIE przed zakupem w naszym sklepie internetowym czy też salonie stacjonarnym.

6. W przypadku, gdy znajdą Państwo korzystniejszą ofertę po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym lub stacjonarnym, prośby o zwroty różnicy w cenie nie będą przez nas uwzględniane.

7. Gwarancja Najniższej Ceny nie obowiązuje w przypadku stosowania cen zaniżonych przez konkurencję na potrzeby likwidacji kolekcji, wyprzedaży lub stosowania promocyjnych cen, których wysokość jest niższa od cen narzucanych przez producenta.

8. Serdecznie zachęcamy do zakupów i gwarantujemy najniższą cenę na rynku!

Pozdrawiamy i życzymy udanych zakupów, ekipa Home Design! 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl